KRNAPKA

Náš nový apartmánový domeček.

První návštěvníci měli možnost vyzkoušet v lednu 2022.

Nová elegantní dřevěná budova krásně zapadá do okolí. Leží asi 50m od hlavní budovy, kde se nachází restaurace, wellness a fitness. Výhodou je tedy větší klid od ostatních návštěvníků.

Uvnitř se nachází 9 apartmánů typu 1+KK a 2+KK.

Každý pokojíček je vybavený vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, voňavé ručníky a fén jsou samozřejmostí. Spát budete na pohodlných postelích nebo také rozkládacím gauči (podle počtu osob a podle toho, kdo bude rychlejší). Pro miminka a batolata máme dřevěné postýlky s ohrádkou. V kuchyňce je k dispozici varná deska, rychlovarná konvice a lednička. Kromě nádobí tam také vždy najdete set na přípravu čaje a kávy.

V každém apartmánu je velká LCD televize. Internet a pokrytí WI-FI je samozřejmostí.

Na chodbě jsou hostům k dispozici knihovny.

U hlavního vchodu jsou boxy na lyže.

V přízemí je k dispozici automat s pramenitou Maloúpskou vodou, perlivou i neperlivou, tak plastové láhve můžete nechat doma. Voda je pro vás ZDARMA.

V přízemí se také nachází samostatný salonek / privátní bar / pizzerie. Vhodný pro soukromé párty, narozeninové oslavy, menší svatbu, team building.

Z Krnapky je výhled na nejvyšší horu České republiky, Sněžka 1602m.n.m.

Resort Wellness Horní Malá Úpa se nachází v centru vesničky přímo na hlavní ulici. Tím Vám odpadají všechny potíže s převozy rolbou nebo na skútru. 

K ubytování je každý den 1 hodina wellness zdarma.

Stylová restaurace s odděleným dětským koutkem leží v areálu Wellness resortu Horní Malá Úpa 50m od Krnapky. Na své si přijde každý. Široký výběr teplých a studených pokrmů domácí české kuchyně obměňujeme dle dané sezóny. Jsme přátelští k celiakům.  V případě, že máte nějakou alergii na potraviny, dejte nám to prosím vědět předem, ať víme, že se to týká právě vás. Uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili jako doma a nemuseli se v naší restauraci omezovat.  

A to nejlepší na konec. Přeskáče si obujete hezky v teple uvnitř, lyže nazujete před hlavním vchodem a na sjezdovku už dojedete po svých. Resort Wellness Horní Malá Úpa se nachází jen 200m od jedné z nejvýše položených sjezdovek v Česku. Nejbližší vlek, kotva, 100m. Nejbližší dětský vlek, pás, 200m. Nejbližší lyžařská škola 20m/100m.

Naši partneři
bp logo
ski upa
upa ski
pivovar
nevecom

Krnapka