STYLOVÁ RESTAURACE

Stylová restaurace s dětským koutkem v hlavní budově wellness resortu.

Příjemně posedět, doplnit energii, pochutnat si nebo vypnout u sklenky kvalitního vína či půllitru našeho slavného Trautenberku. To všechno můžete v naší stylové restauraci, do které se vejde až 60 osob a pro pohodlí nejen rodičů disponuje také odděleným a skvěle vybaveným dětským koutkem.

Jsme přátelští k celiakům

U nás si vybere každý. Vaříme z poctivých, převážně lokálních surovin a myslíme i na všechny, které trápí potravinové intolerance. Většinu nabízených pokrmů jsme schopni upravit též bezlepkově.

Na své si u nás přijdou hlavně milovníci kvalitního masa. Veškeré hovězí maso podávané v naší restauraci pochází ze spřátelených chovů z našeho kraje.

Otevírací doba restaurace pro neubytované hosty:

  • léto 11:00-17:00, zima: 12:00-15:00

Otevírací doba restaurace pro ubytované hosty:

  • snídaně: 8:00-10:00, léto: 11:00-22:00, zima 12:00-22:00
Wellness Bouda Horní Malá Úpa Restaurace 2 1024x731 1 1

Stylová restaurace s odděleným dětským koutkem

V naší restauraci si pochutná opravdu každý.

Ve stálé nabídce můžete najít naše domácí hovězí burgery s vlastní bulkou, jehněčí maso s bylinkovými noky nebo třeba pappardelle s hovězím masem a sušenými rajčaty. Z poctivé české klasiky u nás můžete ochutnat hovězí svíčkovou pečeni s knedlíkem či krkonošský hovězí guláš s hříbky a karlovarským knedlíkem. V denním menu můžete narazit třeba na špekové knedlíky se škvarky a kysaným zelím, střapačky s uzeným masem a kysaným zelím nebo hovězí maso se šípkovou omáčkou a domácími mandlovými kroketami.

Naše restaurace má kapacitu 60 osob

v případě potřeby je možné otevřít i multifunkční sál, který na restauraci navazuje. Získáváme tím stravovací kapacitu až pro 110 osob.

Restaurace – nekuřácká

Restaurace – nekuřácká

Snídaně formou štědrého bufetu

Snídaně formou štědrého bufetu

Dětský koutek

Dětský koutek

K snídani volně přístupné automaty na kávu a šťávu

K snídani volně přístupné automaty na kávu a šťávu

Stylová restaurace s odděleným dětským koutkem

Snídaně & večeře

Snídaně

Pro ubytované hosty je snídaně podávána od 8:00 do 9:30, večeře pak od 18:00 do 19:30

Snídaně jsou podávány bufetovým stylem, těšit se můžete na teplé i studené uzeniny, sýry, ovoce, jogurty, cereálie a pečivo, které si sami pečeme. Součástí snídaně jsou studené a teplé nápoje.

Večeře

V zimním období je večeře podávána bufetovým stylem.

Pokud k nám v den příjezdu dorazíte po 19:30 bude k večeři servírován kuřecí řízek s vařeným bramborem.

Na jaře, v létě a na podzim je podle obsazenosti Resortu večeře podávána bufetovým stylem nebo servírovaná. Cena večeře pro ubytované hosty je 149 Kč a zahrnuje vždy polévku, hlavní jídlo, salátový bar a dezert.

V restauraci je také dostatek stoliček pro nejmenší strávníky.

Intolerance nebo alergie? Uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili jako doma a nemuseli se v naší restauraci omezovat. V případě, že máte nějakou alergii na potraviny, dejte nám to prosím vědět předem, ať víme, že se to týká právě vás.

Bouda Malá Úpa

Horní Malá Úpa 136,
542 27 Malá Úpa

Zavolejte nám

+420 739 673 383

Restaurace