Bouda Malá Úpa

Wellness v ceně pobytu

Náš resort není jenom komfortní ubytování a restaurace, po celém dni na horách určitě oceníte luxusní Wellness centrum, kde si báječně odpočinete. Zaplavete si v bazénu s výhledem na sjezdovku, pořádně načerpáte nové síly ve vířivce, finské sauně, nebo parní sauně. Nedílnou součástí je zázemí se sprchami a šatnou. To všechno mají hoteloví hosté každý den v ceně pobytu. Když si budet chtít dát ještě do těla, je tu pro vás fitcentrum. A pokud počasí dovolí, pak i multifunkční hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, basketball…

Hoteloví hosté mají každý den vstup na 1 hodinu v ceně pobytu. Další započatá hodina u ubytovaných je zpoplatněna 200 Kč/os. 

Kapacita wellness je 25 osob.

Provozní doba wellness zóny je od 15-21 hod. Vstup do wellness mimo provozní hodiny je pouze dle dohody s personálem a je vždy za poplatek.

Konkrétní čas je třeba rezervovat. Ve dnech příjezdu a odjezdu nemusí být vstup do wellness hotelu umožněn (dle možností a dohody předem).

Vstup nezletilým dětem je dovolen pouze v doprovodu rodičů.

Osušku obdržíte u vstupu spolu s klíčkem ke skříňce na převlečení, mýdlo je součástí sprch. Fén je k dispozici v převlékárně.

Pokud máte pouze cestu kolem a s koupáním jste nepočítali, nezoufejte. Nabízíme návštěvníkům ke koupi plavky pro všechny věkové skupiny od 250,- Kč, pantofle již od 200,-Kč, dále pak plínky, rukávky nebo koupací čepice.

PRO VEŘEJNOST

Vstup možný pouze po objednání.

Vstupné do wellness pro neubytované při rezervaci předem na 1,5 hodinový interval je 350,-Kč (osušku obdržíte při vstupu, mýdlo je součástí vybavení sprch). Upozorňujeme návštěvníky, že ubytovaní hosté mají vždy přednost.

Aby si všichni mohli užít svůj čas ve wellness naplno, je vždy nutná rezervace a včasný příchod na rezervovaný interval. Aktuální informace k obsazenosti vám vždy poskytneme na recepci, ať už osobně nebo telefonicky.

Naši partneři
bp logo
ski upa
upa ski
pivovar
nevecom

Wellness centrum