RESORT & OKOLÍ

Rodinná dovolená

U nás Vás čeká nejlepší aktivní dovolená pro rodiny s dětmi.   

foto z dronasnezka logotext

Wellness resort se nachází v nejvýše položené české vesnici Horní Malá Úpa uprostřed nedotčené přírody Krkonošského národního parku. Horní Malá Úpa je malebná vesnička, která si dodnes uchovala původní ráz ryze horské osady s typickými krkonošskými chatami rozptýlenými po horských svazích.    

Dopřejte si pár dní božského odpočinku

Žádné bláznivé atrakce tu nenajdete. Je tu božský klid. Okolí je vhodné pro procházky s kočárky, výlety na kolech, výšlap na Sněžku a hlavně LYŽOVÁNÍ, běžky a sáňkování.

na kole
Na kole
sanky bouda2
Sáňky
bezky
Běžky
tipy
Kam s dětmi
royalty free snowboard e1656512759554
Lyže & snowboard
bezky
Běžky
Wellness Bouda Horni Mala Upa zima Jaro a leto 1024x681 1
Krkonošské tisícovky
Wellness Bouda Horni Mala Upa zima Jaro a leto 1024x681 1
Krkonošské tisícovky

Wellness resort Horní Malá Úpa má pro dovolenou s dětmi ideální polohu. Stojí přímo u silnice v centru obce a hned za ní začíná sjezdovka. Autem dojedete až k hlavním dveřím.


Ubytovaní hosté mají každý den 1 hodinu wellness zdarma


Ubytování

Nabízíme nejlepší ubytování pro rodiny s dětmi. Je možné se ubytovat v moderních apartmánech s kuchyňkou nebo v komfortních hotelových pokojích. Resort nabízí stravování ve vlastní restauraci formou bohaté snídaně nebo polopenze.

Navíc je k dispozici jeden soukromý dependance apartmán s vlastním vstupem vhodný pro ubytování s pejsky.

Všechny pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, Smart TV, vlastní koupelnou se sprchovým koutem / vanou a toaletou, voňavými ručníky, fénem, pohodlnými postelemi, povlečením a setem s rychlovarnou konvicí na přípravu čaje a kávy.

Na každý pokoj je možné na požádání zapůjčit dětskou postýlku s dřevěnou ohrádkou nebo přistýlku.

Pramenitá Maloúpská voda, perlivá i neperlivá, pro hosty zdarma


Restaurace

U nás si vybere každý. Vaříme výborná česká i zahraniční jídla z poctivých, převážně lokálních surovin a myslíme i na všechny, které trápí potravinové intolerance. Většinu nabízených pokrmů jsme schopni upravit též bezlepkově.

Oddělený dětský koutek zabaví děti, aby si rodiče mohli dopřát chvilku oddychu.


Letní dovolená s dětmi

U nás si v létě užijete božský klid na čerstvém vzduchu. Malá Úpa je jedinečným výchozím místem pro turistiku a cyklistiku ve východních Krkonoších. Málokdo ví, že Sněžka se nachází na území Malé Úpy.

A co ještě jste možná také nevěděli? Na území Malé Úpy se nachází 10 tisícovek, tj. vrcholů s vyšší nadmořskou výškou než 1000 m n.m. Když je všechny zdoláte, můžete si v informačním středisku vyzvednout zaslouženou odměnu. Více info

A ten, kdo už Sněžku a okolí zná, může vyrazit objevovat krásy k našim sousedům. Do Polska je to od nás, co by kamenem dohodil.

Bezpočet možností zábavy, zážitků i odpočinku na vás čeká v blízkém i vzdálenějším okolí našich nejkrásnějších hor Krkonoších.

Vaše pejsky vezměte s sebou, doma by jim bylo smutno. Procházky po horách se jim budou určitě líbit.

Po náročném výstupu, za špatného počasí anebo jen tak si dopřejte odpočinek v našem královském wellness centru. Čeká na vás bazén, Whirlpool, sauna, parní sauna, zážitková sprcha a voňavé osušky.

Proč strávit letní dovolenou u nás?


Zimní dovolená s dětmi

V zimě jsme rájem pro malé i velké lyžaře. Ski areál Malá Úpa 6 km sjezdovek v bezprostředním okolí. Děti do 6ti let mají skipass zdarma.

V našem resortu provozujeme v zimně vlastní půjčovnu a lyžařskou školu.

A to nejlepší na konec. Přeskáče si obujete hezky v teple uvnitř, lyže nazujete před hlavním vchodem a na sjezdovku už dojedete po svých. Resort Wellness Malá Úpa se nachází jen 200 m od jedné z nejvýše položených sjezdovek v Česku. Nejbližší vlek, kotva, 100 m. Nejbližší dětský vlek, pás, 200 m. Nejbližší půjčovna a lyžařská škola je u nás přímo v areálu resortu.

V zimě můžete využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svého dne jinak než na sněhu. V rámci pobytu si můžete užít relax v našem královském wellness se saunou, vířivkou a vnitřním bazénem nebo se protáhnout ve fitness na běhacím páse, stepperu, posilovací věži nebo cyklotrenažéru.

Nebyli jste ještě u nás? Vyrazte letos!

Kapacita hotelu: 20 pokojů, 8 pokojů s jednou ložnicí pro 2-3 osoby, 12 pokojů s dvěma ložnicemi pro 4-7 osob, 1 apartmá s dvěma ložnicemi a kuchyňkou

Kapacita chaty: 9 apartmánů s kuchyňkou z toho 6 apartmánů s jednou ložnicí, 3 apartmány s dvěma ložnicemi

Depandance apartmán s vlastním vstupem, dvěma ložnicemi, kuchyňkou

Vnější vybavení resortu: parkoviště, garáž, půjčovna, lyžařská škola, letní terasa

Vnitřní vybavení resortu: recepce, restaurace (varianta menu bez lepku), dětský koutek, lyžárna, úschovna kol, Wi-FI, knihovny, zákaz kouření

Vybavení pokojů: vlastní koupelna s toaletou, Smart TV, Wi-Fi, fén, ručníky, povlečení, set s konvicí na přípravu čaje a kávy,

pokud je součástí také kuchyňka je k dispozici nádobí, utěrka a mycí prostředky, varná deska, hrnec, pánev a lednička.

Relax a volný čas: wellness, fitness, privátní salónky, v létě navíc multifunkční hřiště, (tenis, fotbal, nohejbal…) minigolf, kola a koloběžky, v zimě lyže, snowboard, běžky, sáně

Vybavení pro děti: dětský koutek v restauraci, dětské židličky v restauraci, mikrovlnka v restauraci, venkovní hřiště pro děti (houpačky, klouzačky, prolézačky, trampolína)

Konferenční možnosti: multifunkční sál (50 osob), salonek Vagón (14 osob), společenská místnost (30 osob)

Otevírací doba recepce: 8:00-20:00

Otevírací doba restaurace pro neubytované hosty: léto 11:00-17:00, zima: 12:00-15:00

Otevírací doba restaurace pro ubytované hosty: 8:00-10:00 a v létě 11:00-22:00, v zimě 12:00-22:00

Check-in: 15:00 – 18:00

Check-out: 8:00 – 10:00

RECENZE

Přečtěte si recenze
našeho resortu.

700 +

rodin ročně
Review Widget
Home Printed Award TRA 2024
firm badge
Wellness Hotel Bouda Malá Úpa na Firmy.cz

Rodinná dovolená