Soukromé akce

Svatba

 Krásné horské prostředí je výbornou kulisou také pro uspořádání svatby. Když svěříte svůj „velký den“ nám, postaráme se o Váš naprostý komfort a spokojenost a Vy si dopřejete dokonalý zážitek na celý život.

Postaráme se Vám o svatební obřad, svatební hostinu i raut a také pomůžeme nebo zajistíme kompletní svatební program. Cena za uspořádání svatby se odvíjí od počtu hostů a Vašich dalších požadavků, proto nás prosím kontaktujte a my Vám na základě poskytnutých informací rádi vytvoříme konkrétní cenovou nabídku. Samozřejmostí je zvýhodněná cena na ubytování a další služby našeho hotelu pro všechny svatebčany.

SVATEBNÍ OBŘAD A PROGRAM

Zajistíme pro vás kompletní zázemí pro váš svatební obřad a hostinu včetně pomoci s výzdobou. V teplých měsících se svatební obřad odehrává v krásném venkovním prostředí hor, ale dokážeme zařídit i vnitřní „mokrou“ variantu obřadu.

SVATEBNÍ MENU

Bufet pro Vaši svatební hostinu a následný raut vytvoříme přesně podle Vašich představ a požadavků. Pro přípravu všech pokrmů používáme kvalitní lokální suroviny, naši kuchaři mají svou práci rádi a uvaří pro Vás s maximální péčí a láskou.

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit také speciální bufetové menu, např. bezlepkové, vegetariánské. 

ZÁBAVA A ODREAGOVÁNÍ

Svatebčané mohou využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svatebního dne jinak než u svatební tabule. V rámci svatby můžete relaxovat v našem wellness se saunou, vířivkou a vnitřním bazénem nebo zapojit také některé z našich venkovních atrakcí – gril, ohniště, multifunkční hřiště, miniaturgolf s 18ti drahami a další.

Volné termíny

  • Pro skupiny do 30 osob – kdykoliv dle volné kapacity (ubytování a společenská místnost v apartmánech Krnapka). 
  • Pro skupiny do cca, 50 osob – duben, květen, červen (ubytování a konferenční sál v hotelu). 

RECENZE

Přečtěte si recenze
našeho resortu.

700 +

rodin ročně
Review Widget
Home Printed Award TRA 2024
firm badge
Wellness Hotel Bouda Malá Úpa na Firmy.cz

Svatba