Soukromé akce

Teambuilding

Wellness Resort Bouda Malá Úpa je svou polohou, prostory a službami ideální pro  pořádání konferencí, prezentací, školení, oslav a dalších firemních akcí či teambuildingových aktivit.

V našem resortu Vám jsou k dispozici tři konferenční místnosti. Velký multifunkční sál s kapacitou 50 osob a přímým vstupem na velkou letní terasu a konferenční salónek Vagón s kapacitou až 14 osob se nachází přímo v hlavní budově.

V chatě Krnapka nabízíme společenskou místnost s kapacitou pro 30-35 osob s privátním barem a restaurační kuchyní s troubou na pizzu. Samozřejmostí je moderní technické vybavení, kompletní cateringové služby a bezplatná Wi-Fi.

Termíny 

Pro skupiny 35 a více osob je potřeba rezervace multifunčního sálu v hlavní budově (ten je součásti restaurace). Pro tyto početnější skupiny jsme tedy schopni nabídnout termíny mimo sezónu – duben, květen, červen. Pro menší skupiny je příhodný salónek Vagon a nebo společenská místnost Krnapky – ty nabízíme celoročně. 

MULTIFUNKČNÍ SÁL

nabízí variabilní možnosti využití a je perfektní pro školení, konference, workshopy nebo menší sportovní soustředění.

SALONEK VAGON

Jako v prvorepublikovém vlaku se budete cítit v našem salónku Vagon, který nabízí kouzelný výhled na Horní Malou Úpu s pohledem přímo na Sněžku. Perfektně poslouží i pro malé obchodní jednání.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST KRNAPKA

Pro soukromé akce je k dispozici společenská místnost, kam se pohodlně vejdou návštěvníci naší Krnapky.

V místnosti se nachází opravdová funkční kachlová kamna, privátní bar a vybavená profesionální kuchyně s troubou na pizzu. Nábytek je z masivního dřeva. Prosklenou stěnou se budete kochat pohledem na Sněžku.

Pro Vaši firemní akci, rádi zajistíme coffee break, stravování formou menu, rautu nebo venkovního grilování.
celiakie

Pro firemní akce nabízíme:

Naše wellness nabízí vířivku, finskou saunu s zážitkovou ochlazovací sprchou, Kneippův chodník, finskou saunu s aromaterapií, parní saunu, vyhřívaný Whirlpool, chrlič ledu, odpočinkovou zónou. Navíc si můžete užít třeba masáž nebo aktivně odpočívat v našem fitness roomu.

Oplocené multifunkční hřiště v areálu Wellness Resortu Bouda Malá Úpa nabízí zázemí pro pořádání turnajů například tenisu, nohejbalu, volejbalu, basketbalu a florbalu.

Připravíme pro Vaši akci netradiční zážitky.

RECENZE

Přečtěte si recenze
našeho resortu.

700 +

rodin ročně
Review Widget
Home Printed Award TRA 2024
firm badge
Wellness Hotel Bouda Malá Úpa na Firmy.cz

Teambuilding