HOTEL BOUDA MALÁ ÚPA

Hlavní budova

Hlavní budova Wellness resortu Bouda Malá Úpa má ideální polohu. Stojí přímo u silnice v centru obce a hned za ní začíná sjezdovka.

Nachází se zde recepce, wellness, fitness, restaurace s dětským koutkem a 20 pokojů. Pro obchodní jednání nebo příjemný relax je vám k dispozici Salónek Vagon s jedinečným výhledem na Sněžku.

Přímo u ubytování je parking za poplatek. Resort Wellness Malá Úpa se nachází ve vesničce přímo na hlavní ulici. Tím Vám odpadají všechny potíže s převozy rolbou nebo na skútru. A navíc ušetříte i za parkování.

K ubytování je každý den 1 hodina wellness zdarma

Na recepci v hlavní budově prodáváme základní hygienické potřeby a nejpotřebnější předměty, které by mohly chybět našim návštěvníkům.

Na recepci je také k dispozici automat s pramenitou Maloúpskou vodou, perlivou i neperlivou, tak plastové láhve můžete nechat doma. Voda je pro vás ZDARMA. 

A to nejlepší na konec. Přeskáče si obujete hezky v teple uvnitř, lyže nazujete před hlavním vchodem a na sjezdovku už dojedete po svých. Nejbližší vlek, kotva, 100m. Nejbližší dětský vlek, koberec, 200m. Nejbližší lyžařská škola 20m/100m. Více info

Nejbližší půjčovna 20m. Více info

Naši partneři
bp logo
ski upa
upa ski
pivovar
nevecom

Hotel Bouda Malá Úpa