Je to tam – ocenění od Booking.com!

Naši hosté oceňují kvalitu! Díky vám jsme získali certifikát od nejznámější cestovní platformy Booking.com se skvělým hodnocením 9,1. Nejvyšší známky jste nám dali za pohodlí, vstřícnost našich lidí a čistotu v rezortu. To nás moc těší, je za tím totiž spousta naší každodenní práce! Top hodnocení dostala lokalita Horní Malé Úpy.

Pohodlí

Naši hosté mají k dispozici komfortní pokoje a apartmány se vším potřebným vybavením pro bezstarostnou dovolenou. Mohou využívat wellness, na sjezdovku sjedou přímo od našich dveří a turistické stezky jsou všude kolem. Věříme, že k dobrému pocitu z dovolené přispívají i zdánlivé maličkosti. Takže u nás na recepci za příznivé ceny najdete mapy, publikace, zubní kartáčky i láhve na vodu a mnoho dalšího, co by vám mohlo k pohodové dovolené chybět.

Vstřícnost

Naší snahou je, aby se u nás cítili dobře všichni hosté bez ohledu na věk či speciální potřeby. Máme spoustu vybavení pro rodiny s dětmi, od drobností až po dětský koutek a hřiště. Aktivním sportovcům je k dispozici půjčovna letního i zimního vybavení a seniorní návštěvníky můžeme ubytovat v bezbariérových apartmánech. Myslíme i na pejskaře – část ubytovacích kapacit umožňuje pobyt se čtyřnohými mazlíčky. Naše kuchyně je připravená na hosty s potravinovými alergiemi i vegetariány.

Čistota

Co k tomu dodat? Mravenčí každodenní práce přináší úspěch. Není nad voňavé peřiny v čisťounkém prostředí útulného pokoje nebo apartmánu.

Lokalita

Na čele hodnocení samozřejmě stojí lokalita – Horní Malá Úpa je kouzelný kout Krkonoš, bez davů turistů, s panenskou přírodou a úžasnými výhledy. Jsme moc rádi, že se nám tu podařilo vytvořit pro vás oázu pro aktivní odpočinek i pohodový relax. Sledujte naše aktuality, kde vám pravidelně nabízíme tipy na výlety a zajímavosti z celých Krkonoš.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se zase brzy na viděnou.

Naši partneři
bp logo
vchd
ski upa
upa ski
pivovar
nevecom