Kateřina Máchalová

Byli jsme zde na 2 noci a můžeme jen doporučit. Výhodný poměr cena/výkon. Personál milý a ochotný, jídla dostatek, mnoho možností, snídaně taktéž velkolepé. Wellness je moc příjemný. Parkování v zastřešené garáži - krásný bonus. Poloha v centru, kousek od sjezdovky. Pokoj byl prostorný včetně lednice a varné konvice. Celkově moc pohodlné bydlení a rádi přijedeme zas.

Martina Kopuletá

Nejúžasnější místo. Moc rádi se sem vracíme. Kuchyně úžasná, na výběr je k večeři i ke snídani vše na co si vzpomenete ( od dezertu po salát). Ubytování moc příjemné. Wellness a fitness nové, moc pěkné. Paní masérka Sylvie je také úžasná ;) Ceny jsou poněkud vyšší, za mě to ale stojí za to. Domácí cheeseburger s osmaženými bramborami byl…

Alena Dostálová

Personál milý a ochotný. Jídla co jsem u nich vždy měla, tak vynikající. Příjemné prostředí, čisté toalety, speciální lyžárna, pěkný prosklený dětský koutek s výhledem do ulice - děti mohou pozorovat auta a pohyb turistů. Letní zázemí - terasa, dětské hřiště. Určitě jsem zde letos nebyla naposled.