Krnapka – nový apartmánový dům na úpatí Sněžky

Wellness resort Horní Malá Úpa se rozšířil o útulný apartmánový dům Krnapka. Vyrostl v době covidové, citlivě zasazený do krásné přírody národního parku. S výhledem přímo na Sněžku nabízí svým hostům pohodové týdenní či víkendové pobyty po celý rok. Je jako stvořený i pro malé uzavřené společnosti a disponuje kvalitním servisem.

Wellness resort Horní Malá Úpa je kombinací komfortního ubytování a wellnesového zázemí přímo v samém srdci Krkonoš. V letošním roce doplnil svoji hotelovou nabídku o apartmány v elegantní Krnapce. „Naše nová, stylová budova krásně zapadá do okolní krajiny a stejně jako celý komplex je ideálním výchozím bodem pro vysokohorskou turistiku, lyžování i relaxační toulky Krkonošským národním parkem,“ říká Vojtěch Juřátek manažer hotelového resortu.

Krnapka získala svoje jméno podle Krkonošského národního parku (zkratka KRNAP), ve kterém se nachází, a už nyní má dobré reference od individuální i firemní klientely. Nabízí ubytování v devíti plně vybavených apartmánech typu 1kk a 2kk a pojme celkem až 35 osob. Její součástí je jeden bezbariérový apartmán, dva apartmány jsou vhodné i pro návštěvníky se čtyřnohými mazlíčky. Krnapka se nachází v bezprostřední blízkosti hlavní hotelové budovy resortu, kde je stylová restaurace, wellness a fitness, které její hosté mohou využívat.

Součástí Wellness resortu Horní Malá Úpa je multifunkční hřiště, dětské hřiště (i vnitřní dětský koutek u restaurace), v létě se pro hosty otevírá i minigolf. Zimní pobyty jsou pak rájem pro lyžaře a běžkaře. Resort se nachází v lyžařském Skiareálu Malá Úpa, přímo v srdci střediska Pomezky, a nabízí lyžování na nejvýše položené sjezdovce v Čechách. Udržované běžkařské tratě na Krkonošské magistrále spojující západní a východní Krkonoše nabízejí komfortní zážitek pro malé i velké milovníky tohoto zimního sportu. Hosté ubytovaní v hotelovém komplexu mohou využívat hotelové půjčovny kvalitního zimního sportovního vybavení. Nejen pro dny, kdy hory ukáží svoji odvrácenou tvář, je hostům k dispozici wellness s bazénem s výhledem na sjezdovku, vířivka, finská i parní sauna a Kneippův chodník, ale i řada stolních her a dobře zásobená knihovna.

Apartmánový dům Krnapka je vhodný také pro uzavřené společnosti, které ocení kvalitní služby a pobyt v krásné přírodě. Taková svatba na horách je určitě zcela mimořádným zážitkem. Nabízí se i využití pro teambuildingy, zážitkové pobyty, školení či workshopy. „Naše zkušenosti i zkušenosti našich firemních klientů ukazují, že absorbování nových informací a poznávání nových kolegů je v inspirativním prostředí národního parku ještě intenzivnější,“ doplňuje Vojtěch Juřátek.

Wellness resort Horní Malá Úpa a nový apartmánový dům Krnapka se nacházejí uprostřed obce Horní Malá Úpa, na průsečíku turistických a běžkařských tras, v centru lyžařského střediska Pomezka. Příjezd až ke komplexu je po udržovaných komunikacích a hostům je zdarma k dispozici parkoviště s dostatečnou kapacitou. Autobusová zastávka Horní Malá Úpa, Pomezní Boudy se nachází přímo u hotelového resortu.

 

Naši partneři
bp logo
vchd
ski upa
upa ski
pivovar
nevecom